Po zhroucení předstírá pohodu

Ukázkovou komedii momentálně předvádí bývalá SpiceGirl Victoria Beckham. Není to dlouho, co se její manžel, fotbalista David Backham (43) dosti nelichotivě vyjádřil na konto jejich manželství.

„Když jste manželé takovou dobu jako my dva, je to vždycky těžká práce. Postupně se to stává komplikovanějším,“ nechal se slyšet. Okamžitě se začalo mluvit o tom, že se hvězdný pár ocitá na okraji rozvodu. Když se to doslechla Victoria, prý se zhroutila. Těžce nesla, že její muž takto mluví o vztahu s ní. Nyní, aby odvrátila pochyby o tom, že jsou spolu šťastní, zvolila důmyslnou strategii.

Také vás může zajímat ...

Internet zásobuje fotografiemi jejich rádoby idylické rodinky.

Tu se láskyplně tulí Davidovi, tu zase s dětmi společně podnikají výlety do přírody… Povede se jí všechny přesvědčit o bezchybném manželství?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...