Pochlubil se svými syny

Vůbec poprvé promluvil známý herec Miroslav Táborský (60) o svých synech. Zatímco starší Dominik (30) evidentně ve stopách svého otce nepůjde, v případě Radovana (22) k tomu dost možná dojde.

Ačkoli ale prý dlouho tvrdil, že chce být hercem podobně jako jeho tatínek, nakonec tomu tak asi nebude. „Zakoukal se do filmové kamery, takže chce být kameramanem,“ prozradil Táborský o svém mladším synovi.

Také vás může zajímat ...
Z mladšího syna bude asi kameraman

Pro Miroslava ale není důležité, jakému oboru se jeho děti věnují, ale především mu záleží na tom, aby je to, co dělají, bavilo. Rozhodně tak nemá potřebu tlačit syny do toho, aby ho následovali a třeba jim ušlapával cestu ke štěstí v uměleckém světě.

Takový Táborský nikdy nebyl a nejspíš ani nebude. I když je pravdou, že pokud bude jeho mladší syn pokračovat s kamerou, nějaká ta „tlačenka“ by mu od tatínka jistě pomohla. Přece jen, za všechny ty roky v branži, si jistě nadělal spoustu užitečných kontaktů.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...