Poctivá bramboračka

Suroviny:  300 g brambor  50 g sádla  100 g cibule  100 g špeku  150 g mrkve, celeru a kořenové petržele  hrst sušených hub  hrst krup  30 g mouky  1,5 l vody  6 stroužků česneku  drcený kmín, majoránka  1 svazek kudrnky  pepř a sůl

Postup:  Cibuli nakrájíme na klínky, kořenovou zeleninu a špek na kostičky.

Na sádle orestujeme cibuli se špekem, kořenovou zeleninu, přidáme sušené houby a proprané, přes noc namočené kroupy. Vše promícháme, zaprášíme moukou, orestujeme a zalijeme studenou vodou.  Přivedeme k varu, 10 minut povaříme, přidáme oloupané nakrájené brambory a vaříme dalších deset minut.

Dochutíme najemno nasekaným nebo lisovaným česnekem, drceným kmínem, majoránkou, solí a pepřem. Nakonec přidáme nasekanou kudrnku..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama