Pod tlakem přiznala svou novou lásku!

Dlouhodobé vztahy plné lásky a spokojených chvil nejspíše nejsou Michaele Kuklové (51) souzené. Nejdéle vydržela v manželství s Jiřím Pomeje (†54), nicméně ač na něj, jako na nedávno zesnulého herce a filmového producenta, vzpomíná jen v dobrém, obecně se ví, že si s ním prožila své a hodně ji tento vztah negativně poznamenal do budoucna.

Není tak divu, že s dalšími muži už tak dlouho nevydržela. Ač ale v posledních měsících s nikým nebyla spojována a okolo lásky spíše mlžila, nedávno se přiznala, že přece jenom sama není. Donutil ji k tomu jeden z článků, ve kterém stálo, že se vrátila ke svému bývalému příteli Jiřímu Kášovi (40), což ale herečka záhy popřela na sociálních sítích.

Také vás může zajímat ...
Na sociálních sítích ukázala svého nového chlapa Pepína, se kterým je údajně šťastná.

„Jelikož je mi s přítelem Pepínem hezky a nerada bych ho vyměnila za svého expřítele, tak už se objednal na plastiku,“ s notnou dávkou nadsázky okomentovala danou situaci. Evidentně je s ním natolik šťastná, že jí něco takového nedokáže vyvézt míry, ještě k tomu, když se toho kolem ní a mužů už v minulosti tolik napsalo.

Jestli ale bude onen „Pepíno“ tím mužem, ve kterém najde oporu a životního partnera, a kdy ho vyvede do společnosti, je otázkou..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama