Podaří se jim miminkem zažehnat krizi?

Už dlouhou dobu se spekuluje, že má půvabná modelka Taťána Kuchařová (31) nejvyšší čas na malého potomka. Proč ona se svým mužem, hercem Ondřejem Gregor Brzobohatým (36) stále nezaložila rodinu? Proslýchá se, že za to mohou spory, které se údajně mezi nimi v poslední době začaly čím dál více stupňovat.

K tomu všemu se špitá o tom, že má mít Ondřej zálusk na jiné ženy. Vyfoukne jí ho jiná? Jak bylo navíc nedávno vidět, nedělalo mu asi problém cukrovat s Martou Jandovou (45), v jejíž televizní show s názvem MARTA se přednedávnem objevil. Pravděpodobně je celá situace velmi vyhrocená, jelikož je tomu už více jak půl roku, co se Brzobohatý zmínil, že s Taťánou vyhledali pomoc odborníka.

Také vás může zajímat ...

„Teď ve čtvrtek jdeme společně k psychoterapeutovi, abychom udrželi náš vztah,“ prozradil tehdy Ondřej.

Modelka o něco později zdůvodnila jeho tvrzení, že si dělal pouze legraci. Ovšem je klidně možné, že si Taťána nechce přiznat, že asi jejich manželství spěje ke krachu, a proto raději zatloukala. Evidentně se totiž snaží lásku zachránit.

Vydělává miliony

Jenomže Ondřej v televizním pořadu Jandové znovu zmínil, že stále navštěvuje psychoterapeuta. Údajně mají problémy trvat dodnes. Navíc je o herci známo, že se kolem něho motá mnoho půvabných žen.

Ty po něm doslova šílí. Vždyť on je velmi charismatický a atraktivní muž, což určitě zdědil po svém zesnulém otci Radku Brzobohatém (†79). V podstatě to vypadá, že za všemi konflikty stojí především touha po společném potomkovi.

Jak se ale zdá, tak jim příroda v tomto ohledu zatím moc nepřeje. Hraje v tom roli manželská krize nebo to, že na sebe dvojice nemá příliš volného času? Kuchařová má totiž mnoho pracovních nabídek a často jezdí také do zahraničí.

Snaží se vše urovnat, ale vztah prý visí na
tenkém vlásku.

K tomu všemu nejenom, že se živí jako modelka, ale také se podílí na charitativní činnosti. O kšefty tedy nemá rozhodně nouzi, a dokonce z jejího tajného deníčku bylo vyzrazeno, že prý vydělává ročně zhruba o tři miliony víc než její drahý.

„V zahraničí se honoráře za focení pohybují od padesáti do sta tisíc korun. Pokud jde o kampaně, částky se pohybují v řádech statisíců nebo milionů,“ prozradila už před dvěma lety Kuchařová. Každý si jde vlastní cestou Nejspíš nemůže být Ondřejovi ani příjemné to, že si jeho milá přijde na větší balík peněz.

Jak je vidět, tak by se modelka pro všechny nejraději rozkrájela, jenže na to začíná doplácet především její milostný život. Je vůbec nějaká šance na záchranu vztahu, když jsou spolu patrně na ostří nože? Slavný pár společně pracuje na několika reklamních kampaních, například pro jednu obuvnickou společnost.

Svatba byla sice jako z pohádky, život už je však
pěkně hořký

Sňatek jako pouhá pojistka? Modelka se asi zasloužila o to, aby se svým miláčkem mohla trávit více času, proto se stal také tváří této firmy. Vrabci si na střeše štěbetají, že Brzobohatý často žárlí na svoji drahou polovičku.

To zřejmě zapříčinilo, že je u nich doma dusno a Taťána se teď snaží Ondřejovi snést modré z nebe, aby si ho udobřila. Jak je vidět, tak je schopna se kvůli němu dokonce zesměšnit na televizních obrazovkách.

Dává své tělo na odiv. Chce, aby si ji miláček více všímal

Pěvecké vystoupení, které předvedla v pořadu MARTA, způsobilo velký poprask. Pravděpodobně se obává, aby ji herec neopustil, proto se tak přehnaně snaží o jeho pozornost. Kdoví, jestli ale velké napětí netrvá již delší dobu.

Dovlékla snad Ondřeje před oltář, aby si ho pojistila? Otázkou je, jestli to se sňatkem příliš neuspěchali. Teď se asi začínají dostávat na povrch věci, které jim na sobě vadí. Uvidí se, jestli manželé dokáží zažehnat krizi nebo bude rozvod jediné východisko.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...