Podařilo se mu zničit jí rodinný život

Musí se rozhodnout! Zajíček nebo vlastní děti?

Hana Gregorová (66) se s kolouškem dala znovu dohromady, ačkoli ji nehorázně ztrapňoval mezi známými i před širokou veřejností prostřednictvím sociálních sítí. Svoji roli v jejich příběhu měly sehrát dokonce i drogy.

Mladíček si zřejmě uvědomil, jak se choval a později prý skončil na odvykací léčbě. Nic z toho ale asi Gregorové nevadí, možná jí dokonce zaimponovalo, že se chtěl polepšit, a tak Ondřeje Koptíka (34) vzala na milost.

Také vás může zajímat ...

Tím pádem ale s Gregorovou přestaly mluvit její vlastní děti Ondřej Gregor Brzobohatý (35) a Rola Brzobohatá (40). Rola i Ondřej nesou matčin vztah údajně velmi špatně, což je celkem pochopitelné. Co se už chápe hůř, jsou výroky samotné herečky.

„Já myslím, že je těším tím, že je neotravuju a necpu se jim do života,“ prohlašovala před nedávnem Gregorová. Do života se jim „necpe“ natolik, že se dokonce neobtěžovala na premiéru synova muzikálu Legenda jménem Holmes.

Ze všech pro Ondřeje důležitých lidí na ní chyběla právě ona. Děti zase nepřišly na oslavu Haniných narozenin. Před Vánocemi dokonce vykřikovala do světa, že bude o svátcích sama, protože je přesvědčena, že je to největší přání právě Roly a Ondřeje.

Z těchto vztahů přímo mrazí. Těžko říct, jestli se v rodině ještě může něco zlepšit. Tak snad se ledy pohnou, až jí dá zajíček definitivní kopačky.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...