Podává znovu žádost o rozvod?

Jen těžko se Dagmar Patrasová (64) smiřovala s tím, že její manžel Felix Slováček (77) dal přednost mladší milence Lucii Gelemové (37). Ne snad, že by to bylo prvně, kdy jí nebyl věrný, ale výtvarnice byla první ženou, která ho dokázala odvést od rodiny a zcela ho připoutat k sobě.

Blízcí přátelé uvádějí, že zpěvačka ještě nedávno věřila, že Lucie přestane Felixe co nevidět bavit a on se poslušně vrátí domů. Snad i proto médiím tvrdila, že jejich vztah je stejný jako dřív. Ostatně k rozvodu se ani jeden z manželů neměl. Nyní ale měl Slováček zasadit své ženě krutou ránu.

Také vás může zajímat ...

„Já budu definitivně s Lucií!“ oznámil to, co se dalo tušit.

Vyjádřil se naprosto jasně

Je jasné, že další mlžení a polopravdy vytrubované na veřejnost už nemají význam. Vztahu je konec, ať se to Patrasové líbí, nebo ne. Naděje, že by Slováček Gelemovou poslal tam, odkud přišla, skončila s konečnou platností.

Podle Slováčka vztah s manželkou utrpěl i kvůli stálým mediálním bitvám zásadní trhliny a není možné, aby ti dva spolu fungovali jinak, než jako kolegové a rodiče společných potomků.

Nikdy už pár nebudou

I když Slováček nedal prostor spekulacím a potvrdil, že s manželkou už nikdy nebudou žít partnerským životem, rozvod stále neplánuje. Proč? Bojí se, že by ho Gelemová nutila do svatby? Patrasová mu už několikrát soudem vyhrožovala, nakonec se ale vždycky nechala přemluvit sladkými řečmi a svou žádost stáhla.

Otázkou je, jestli tomu tak bude i nyní. Žádost o rozvod je totiž něco, co Slováčka evidentně zneklidňuje. Možná si představí soudní tahanice o majetek a jímá ho hrůza.Rozhodne zpěvačka udělat za manželství poslední tečku a znovu požádá o rozvod?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...