Podivné barevné obrazce léčitele mi pomohly

Zdravotní problémy udeřily. Tonoucí se stébla chytá, a já se nechala přesvědčit, že vyzkouším léčivý obraz. Nakonec mi jej namalovali vnuci.

Před časem jsem si pořídila jeden hezký a jásavě barevný obrazoobjekt jistého léčitele, aby mě léčil a pomáhal překonat zdravotní problémy, do kterých jsem se dostala.Tento výtvarník se totiž počítá mezi naše současné přední zástupce medikament artu a jeho obrazoobjekty údajně vyzařují silnou energii.

Také vás může zajímat ...

Držela jsem se jeho rady, že je třeba si obraz pověsit nad postel.Člověk se pod jeho vlivem během spánku prý rychleji dobíjí energií a budí se více odpočatý. Jeho obrázky mě zaujaly, opravdu něco vyzařovaly, to se jim nedalo upřít.

A je také pravdou, že jsem se pod vlivem toto uměleckého díla cítila skutečně o něco lépe.Zlepšila se mi nálada a doufala jsem, že se to odrazí i na mé tělesné schránce.

Zakázaný obraz

Přes všechny léčebné úspěchy tohoto léčitele jsem objevila v jeho tvorbě obraz, který ve mně budil, ačkoliv byl na první pohled líbivý, značný odpor.Když jsem se autorovi svěřila s neblahými pocity z jeho díla, nezdál se být překvapen. „To je tím,“ přiznal, „že jsem ten obraz maloval poté, co jsem absolvoval nepříjemné jednání na úřadech.

Já jsem si pak malováním vybil vztek..“ Se zájmem jsme pak společně sledovali osud toho obrazu a je pozoruhodné, že i přes svoji zdánlivou líbivost se stal ležákem, který nikdo nechtěl. A tak jsme došli k závěru, že lidé ani zdaleka neztratili dnešním způsobem života svůj „šestý smysl“.Instinktivně vybírají to, co je pro ně prospěšné, jen si to neuvědomují.

Došli jsme společně k názoru, že nezáleží ani tak na tom, co je na obrázku namalováno, jako na duševním rozpoložení autora ve chvíli, kdy dílo vytváří.A tak jsem nakoupila barvičky a nechala vnukům pomalovat bílou zeď nad mou postelí. Udělali to s velkou radostí, elánem a pocitem štěstí.

A všechny tyto pozitivní vibrace, které ze sebe moji vnoučci během svého „uměleckého projevu“ vydali, nasála zeď jako houba.A to se opravdu odrazilo. Spala jsem nejen dobře, ale zdály se mi dokonce krásné sny. Moje zdraví se začalo lepšit. A co více?

Všimla jsem si, že tato stěna k sobě přitahuje i ostatní členy rodiny a návštěvy jako magnet.Mám dojem, že chodí do její blízkosti nasávat tajně energií i můj manžel, velký skeptik a neznaboh.

Jana. (54), Český brod .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...