Podivné tetování Kateřiny Hrachovcové

Je to prý jen začátek

Nové tetování jí zdobí celou paži.

Ať už se KATEŘINA HRACHOVCOVÁ (41) rozhodne udělat cokoli, veřejnost u ní pravděpodobně nikdy nic nepřekvapí. Nejnovějším úletem je barevné tetování, které pokrývá celou její paži.

Herečka, která si před časem začala říkat KAIRA, se v posledních měsících oblékala jen do dlouhých rukávů, a tak nikdo neměl ani ponětí, že na její ruce mezitím vzniká umělecký výtvor. Přestože ho nikdo nedokázal moc ocenit a na hvězdu seriálu Přístav se v tomto ohledu snesla spíše kritika, ona sama je s tetováním velmi spokojená.

Kromě toho, že se jí líbí barevné zpracování, všechny obrázky pro ni mají velký význam. „Růže je posvátná geometrie srdce, smrti a znovuzrození, temnoty a světla,“ vysvětluje Kaira s tím, že symbol nese energii jejího nového jména.

Také vás může zajímat ...

Navíc přiznala, že tímhle rozhodně nekončí.

B1
Tetování musí na natáčení seriálu Přístav vždy složitě maskovat.
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...