Podle čeho vybrat ty správné plavky?

Ptáte se, jaké plavky budou lichotit vaší postavě? Jak vybrat ty správné? Poradíme vám.

Důležité je zakrýt tu část těla, které do dokonalosti něco chybí a naopak zvýraznit vaše přednosti.

Také vás může zajímat ...

Postava á la trojúhelník

Máte útlou horní část těla, ale silnější boky a stehna? Pak zvolte dvojdílné plavky s výrazným vrškem a jednobarevným spodním dílem.

Nejlepší je horní díl, který má zavazování za krkem. Trápí vás naopak objemnější hořejšek, zato se můžete pochlubit útlými boky a stehny? Pak je vaším úkolem zúžit trup a naopak zaujmout spodním dílem. Horní díl byste si měla pořídit na zavazování za krk nebo střih na jedno rameno. Spodní díl volte do kraťasů nebo nohaviček, klidně s výraznými vzory.

Přesýpací hodiny

Máte stejně široká ramena jako boky a útlý pas? Zdůrazněte své křivky! Noste plavky bez ramínek i klasické trojúhelníky.

Jako jablko

Nevýrazný pas, větší bříško a širší trup je problémem mnoha žen. Volte jednodílné jednobarevné plavky s véčkovým stylem a mírně vykrojenými kalhotkami.

Upoutejte dekoltem

Pokud nosíte košíčky „D“ a větší, rozhodně zapomeňte na trojúhelníkové bikiny. Zvolte klasickou podprsenku s kosticemi a silnými ramínky. Pokud vás příroda na hrudníku příliš neobdarovala, pak volte plavky, zejména horní díl, s třásněmi, volánky anebo řasením, s výrazným vzorem.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje chvilka pohody

Moje chvilka pohody je týdeník určený čtenářkám „pohodářkám“, které berou život s nadhledem, shovívavostí, humorem i pochopením. Na své si přijdou všechny, které zajímají osudy jiných žen i známých osobností. Na nové číslo se můžete těšit každý čtvrtek.

Komentáře

...