Podlehla Lucie Bílá plastickým úpravám?

Proč změnila názor

Zpěvačka vypadá trošku jinak, než dřív.

Stárnutí se LUCIE BÍLÁ (50) podle svých slov nikdy nebála. Jenže zdá se, že stejně jako mnoho dalších žen také ona došla k bodu, kdy se rozhodla pro malé vylepšení svého zevnějšku.

S oslavou padesátých narozenin přichází většinou i ono známé bilancování, kdy přemýšlíme, jaký byl doposud náš život a hlavně co s ním chceme udělat dál. Vzhledem k tomu, že známá slavice je už léta na vrcholu naší hudební scény, jediné, co by ji snad mohlo trochu trápit, je soukromý život a stále přibývající roky. A právě s tím se podle všeho rozhodla něco udělat.

Ačkoli ještě před lety tvrdila, že své vrásky miluje, teď to vypadá, jako by zatoužila po jejich odstranění.

Vyhlazení vrásek?

Také vás může zajímat ...

Na nejnovějších fotografiích totiž ukazuje dokonale hladkou pleť. Na akci si tak všichni přítomní začali okamžitě šeptat, jestli se nakonec přece jen nesvěřila do rukou nějakému odborníkovi na klinice plastické či estetické chirurgie, který ji pomohl takto omládnout. Na obličeji totiž opravdu neměla jedinou vrásku, která by prozrazovala její věk.

Kromě širokého úsměvu a napnutého obličeje předvedla zpěvačka také dokonalé nožky, které by jí mohla závidět snad každá žena, nehledě na věk. Těžko říct, jestli za nimi stojí nějaká zkrášlující procedura, pravidelný pohyb nebo jen skvělá genetika.

Štíhlou postavu se zpěvačka pyšnila vždycky, dokonce tvrdila, že její váha se od puberty vůbec nezměnila.

Pravda se ukáže

Jednu dobu se sice spekulovalo o tom, že si nechala zvětšit prsa, ale ukázalo se, že milovnice hlubokých výstřihů si jen občas vypomáhá vyztuženou podprsenkou. Nicméně za mladistvý vzhled svého obličeje možná vděčí nějaké estetické klinice, i když před lety to vypadalo, že tato varianta, jak zabránit stárnutí, jí je na hony vzdálená.

„Vím, jaké všechny omlazující metody existují, ale své vrásky mám ráda,“ tvrdila Lucka, která kromě koncertů a práce v nahrávacím studiu působí také v muzikálech. A právě na divadelních prknech jí prý vrásky nejvíce vyhovují, protože jí práci velmi usnadňují.

Kdyby je totiž neměla, musela by prý mnohem víc hrát, ale takhle to vrásky hezky odehrají za ni a ona se může plně soustředit jen na zpívání. Navíc má Bílá tolik ctitelů, že ji asi nikdy nenapadlo, aby o některé z omlazujících procedur vůbec přemýšlela. Přestože to tedy na fotkách vypadá, že se po prožitém půlstoletí rozhodla pro radikální změnu, je také dost možné, že má jen jinak udělaný make-up, stojí ve správném světle nebo si fotograf se snímky trochu pohrál.

Kulatý stùl na téma Cena života se konal 23. 6. 2016 v pražském Kolowratském paláci.
Lucie si i s přibývajícími roky udržuje perfektní postavu.
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...