Podlehla slavné herečce?

Krest vinylu Na radosti - Aneta Langerova

Zpěvačka Aneta Langerová (31) je již dlouho dobu bez partnerky, ale nedávno se celá veřejnost dozvěděla, že k ní chová náklonnost herečka Barbora Hrzánová (54). Ta je sice provdaná za za herce Radka Holuba (50), i tak ale přiznala, že ji přitahují obě pohlaví! A právě s Langerovou, která je jí prý vemi blízká, tráví v poslední době mnoho času.

Také vás může zajímat ...

Zpěvačka má totiž na herečku tak velký vliv, že toho náležitě využila k zajímavému kšeftu. Přemluvila ji ke spolupráci na načtení knihy Pane Bůh, tady Anna. „Měla jsem ovšem jednu podmínku, aby hudbu napsala Anet,“ vysvětlila Hrzánová.

Nepřeskočí mezi nimi nakonec skutečně jiskra?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...