Podlehne své kolegyni?

Měla by se o něj manželka bát? Hvězda seriálu Ulice a Specialisté Jiří Hána (43) o sobě totiž tvrdí, že je zdatným lovcem žen. Dokonce se nedávno pochlubil, že mu často ženy píší, a má dokonce několik fanynek, které ho kontaktují pravidelně.

Také vás může zajímat ...

Jestli však svého vlivu někdy využil, neprozradil. Ovšem jsou z něj paf i jeho kolegyně. Vysoký sympaťák si momentálně užívá milostné chvilky v Ulici s kolegyní Hanou Holišovou (39) a už se objevují komentáře, že by jim to spolu slušelo i v reálném životě.

Hána ovšem tvrdí, že je šťastně zadaný a manželka Radka Fišarová (41) nemá důvod žárlit. Proč se ale potom na veřejnosti chlubí tím, že se ženám líbí? Možná si po letech manželství potřebuje něco dokázat.Přece jen jsou s Fišarovou spolu už osm let a možná Jiří hledá změnu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...