Podnikání mu vynese balík

Vypadá to, že herec šel do sebe a letos chce vydělat snad nejvíc peněz za celou svou kariéru. Jinak si totiž chování herce Martina Dejdara (55) ze seriálu Specialisté nikdo nedokáže vysvětlit.

Začalo mu po tolika letech lézt herectví na nervy?

Také vás může zajímat ...

Přednedávnem si dokonce otevřel svůj vlastní bar s příznačným názvem DayDee (čtěte Dejdý, jak zní hercova přezdívka), který se ke všemu nachází v centru Prahy. Tam si lidé a hlavně fanoušci mohou sednout do křesla legendárního Ozzáka, kterého Dejdar před lety ztvárnil v seriálu Comeback.

Nabízí speciální služby

A za to si má herec účtovat jakýsi poplatek. Dále nabízí trička a mikiny a má hostům nabízet i pivo se svou fotografií. Zkrátka Martin je všude, kam se hosté podívají. Martinovy výdělky musí být skvělé, ale on chce pořád víc.

Sekne s hraním?

Do své hospody zřejmě investuje, aby měl zadní vrátka. Možná už ho herectví neláká tak jako dřív a rád by si od toho odpočinul. Ve vlastním podniku vládne spíš přátelská atmosféra, navštěvují ho jeho známí, nedávno třeba Jiří Lábus (70).

Nemusí tam trávit desítky hodin denně a nejspíš mu také lépe vynáší. Jeho syn Matěj (21) mu tak dokonce má dělat provozního. Matěj je bývalý hokejista, ale začíná jít v otcových šlépějích. Dostal roli ve filmu a rodinný byznys se tím pádem pěkně rozjíždí. Hezky to má zařízené.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...