Podnikání princezny Arabely přišlo na buben

Někdejší představitelka princezny Arabely z populárního seriálu, bývalá slovenská herečka Jana Nagyová (58), se kdysi vdala do Německa a splnil se jí sen o velké rodině (má čtyři potomky). Herectví opustila, ale možná u něho měla zůstat, protože její pokusy o podnikání s rodinnými penězi skončily neúspěchem.

Vyřeší finanční krizi nějakou rolí?
Vyřeší finanční
krizi nějakou rolí?

Nápad na produkci pravých slovenských perníčků a jejich prodeji v Německu na první pohled vypadal lákavě, Němci jsou na sladké a rádi zkoušejí nové věci. Kšeft ale zkrachoval, ještě než si na novou delikatesu stihli zvyknout. Je to neuvěřitelné, ale výroba perníčků na Slovensku byla nákladná a pro německé držgrešle byly příliš drahé.

Teď by si podnikatelka Jana nějakou roli klidně, ba ráda „střihla“, ale nabídky od režisérů a producentů dnes už nějak nepřicházejí….

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...