Podráží jí nohy?

Už několik měsíců se spekuluje, že Sandra Nováková (38) prožívá se svým snoubencem, režisérem Sestřiček Modrý kód Vojtěchem Moravcem (33), partnerskou krizi.

A nyní nepřímo potvrdila, že na tom nejspíš bude něco pravdy. Herečka se totiž přiznala, že jí dělá při natáčení Moravec docela velké naschvály. Sandra se nikdy netajila tím, že je ve skrytu duše hodně stydlivá, ač si všichni myslí pravý opak.

Také vás může zajímat ...

S partnerem už to dávno nemá být takové jako kdysi

Když tak dojde na intimnější scény v seriálu Sestřičky Modrý kód, kde momentálně hraje, je z toho hodně nesvá. A za všechno může právě její partner.

Ten ji z pozice režiséra pokaždé nechává nepříjemné scény třeba i několikrát opakovat. To sice není nic neobvyklého, vypadá to ale, že víc než o dokonalý záběr mu jde trošku o něco jiného.

Neshody nosí i do práce?

Sandra působí na muže jako magnet. A za svůj život už jich několik vystřídala. Svého bývalého snoubence Jana Nejedlého (50) podváděla právě s Moravcem. A stále častěji se říká, že ani tomu není zcela věrná, přestože spolu mají malého syna.

Vzhledem k tomu, že se to už rozkřiklo snad všude, musí být Vojtěch víc než naštvaný. Tím mu totiž moc dobrou vizitku nedělá. Když se doma pohádají, mstí se jí snad za to alespoň takto na place?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama