Podvádí svého staršího manžela?

Už dlouhých šestnáct let žije Iva Kubelková (41) po boku o dvacet let staršího Georga Jiraska (61). Ač ale společně přivedli na svět dcery Natálii (14) a Karolínu (19), stále jsou „pouze“ životními partnery, nikoli manželským párem.

Kubelková ale vždy Georga vykreslovala jako naprosto výjimečného muže, který jí dává spoustu volnosti, a když na to přijde, klidně s ní i absolvuje několikahodinové nákupy.

Také vás může zajímat ...

Její obdiv získává už i jiný muž Zdá se tak, že jim ke štěstí nic neschází, nicméně poslední dobou to vypadá, že Iva až podezřele moc vzhlíží ke svému kolegovi Michalovi Pavlíčkovi (63).

Známý muzikant ji totiž pomáhá v její pěvecké kariéře. Iva na něm především obdivuje, že k ní přistupuje bez předsudků, a to od samotného začátku. Neviděl v ní pouze hezkou holku, která to má v životě jednoduché a kvůli bujným vnadům jí jde všechno samo.

„Díky jeho energii jsem začala chrlit jeden text za druhým,“ pochlubila se.

Je možné, že s ním tráví v posledních týdnech a měsících více času než s Georgem. Spojuje je opravdu jen práce? Hrozí tak, že jejich pracovní vztah může přerůst profesní meze a přeměnit se i v něco silnějšího.

Jiraska sice dlouhodobě vychvaluje až do nebes, ale přece jenom už jsou spolu hodně dlouho, a pokud v ní jiný muž vyvolal tolik energie, nikoho by to nepřekvapilo.Michal je sice ženatý za zpěvačku Karolínu Husákovou, nicméně Kubelková vždy pro muže představovala ideál ženské krásy.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...