Podvedl ji se zpěvačkou

Společně jim to moc slušelo, žít spolu ale nemohli.

Už od začátku byl každý úplně jiný. I tak se ale IVANA JIREŠOVÁ (43) do sympatického zpěváka VIKTORA DYKA (51) hluboce zamilovala a on její lásku opětoval. Po čase ale herečce vrazil pořádnou kudlu do zad.

Křehké herečce to po boku drsného rockera bezpochyby moc slušelo, ale nakonec se rozhodli jít od sebe. Ivana Jirešová (43), která je známá ze seriálu Ordinace v růžové zahradě, žila se zpěvákem Viktorem Dykem (51) dlouhých jedenáct let, z toho osm let byli manželé.

Také vás může zajímat ...

Když se seznámili, ihned si padli do oka, jejich přátelé je ale varovali, že mají velmi rozdílné povahy a problémy na sebe nenechají dlouho čekat. Oni však na řeči ostatních nedbali, byli bláznivě zamilovaní a nic jim nescházelo.

Už před svatbou si ale začali všímat, že vlastně nemají žádné společné koníčky, žádná společná témata. I tak se ale rozhodli si jeden druhého vzít. Jejich krize nastala téměř okamžitě po veselce.

Dala mu ještě šanci, ale marně

Přesto ale herečka doufala, že si všechno ještě sedne. Čekala dost dlouho a místo šťastného konce přišla rána přímo do srdce. Ivana přišla svému choti na nevěru se zpěvačkou Zuzanou Mikovou (31). Některé detaily navíc oba zveřejnili na sociálních sítích.

I když to byl pro herečku šok, chtěla dát manželovi ještě šanci. Cestu zpět si k němu ale nenašla. Po několika letech manželství následoval rozvod, který si přála především Ivana. Viktorovi už nedokázala věřit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...