Podvedl znovu svou partnerku?

Znovu se to na něj hrne ze všech stran. A stačilo k tomu, aby herce Martina Písaříka (41), známého ze seriálu Krejzovi, zachytili šikovní fotografové s jinou ženou.

Během bujarých oslav na premiéře filmu Štěstí je krásná věc se kolem něj totiž motala neznámá tmavovláska, se kterou následně skončil za vrata domu, ve kterém bydlí.

Také vás může zajímat ...
Na večírcích to umí pořádně roztočit

A jelikož všemu přecházelo dlouhé objímaní, údajných 23 minut, které Písařík s dívkou mimo dohled fotografů strávil, mohl využít i k nevěře. „Nic se nestalo, nic jsem neprovedl,“ hájil se Písařík.

Ovšem vzhledem k jeho notorické povaze proutníka a sukničkáře mu jen těžko někdo uvěří. Nejdůležitější ale pro něj samozřejmě bude, jak se k celé situaci postaví jeho dlouholetá partnerka Michaela. Jestli mu znovu odpustí (podobný incident se nestal poprvé), a nebo už jí dojde trpělivost. To ale ukážou až následující týdny.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...