Své city jen předstírá

Málokterá celebrita se může pochlubit tak velkým fanklubem jako zpěvačka Lucie Bílá (54).

Možná by ale spousta z jejích obdivovatelů byla velmi zklamaná, kdyby zjistila, že velká část toho, jak k nim jejich idol promlouvá je jen přetvářka a chladnokrevný kalkul. „Dobře to hraju, že jsem blbá,” říká Bílá s tím, že v tomhle povolání musí mít všechno jasně spočítané a jít si tvrdě za svým cílem. „Já jen si hraju na to, že nevím, co dělám.

Také vás může zajímat ...
když se s někým obejme, občas to nemyslí úpřímně

Vypadám, jakože jsem všeobjímající, ale lidi jsou pak někdy překvapení, jaký umím být generál a když mi někdo něco zkazí, jsem jako saň,” poodhalila zpěvačka svou pravou tvář tvrdé byznysmenky, která je ale úplně odlišná od toho, jak se prezentuje svým fanouškům.

Sama taky přiznává, že součástí její hry je to, že se Nerada vyjadřuje k tématům, které budí emoce. Říká sice, že chce lidi hlavně spojovat, ale ve světle předchozích slov to vypadá, jako by jen měla dobře spočítané, že se jí nevyplatí nikoho naštvat. A vzhledem k její zářivé a desetiletí trvající kariéře je jasné, že jí její plán funguje.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama