Podvodník mu sebral 2 miliony!

Herec Richard Genzer (53) přišel o miliony! Horší už letošní rok pro Geňu nemohl být. Nejen že se musel vyrovnávat s pandemií, která mu vzala práci, ale ještě naletěl podvodníkovi.

Také vás může zajímat ...

„Stavěl jsem si hausbót a ten frajer mě podvedl o dva miliony,“ přiznává Genzer s tím, že si napřed říkal, že to v pohodě nadělá. Kvůli práci, která mu odpadla, ale nejen že deficit nedorovnal, ale ještě ho zdvojnásobil.

A tak je teď v minusu 4 miliony, jak sám přiznal v pořadu 7 pádů Honzy Dědka. A tak se teď prý už těší i do práce. Zatím prý ukazuje rodině, jak vypadá chudoba, a přemýšlí, že začne rozprodávat věci. „Pokud nějaká ženská nemůže otěhotnět, klidně jí prodám buben,“ nezapře v sobě Genzer baviče i v těžké době.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama