Podvodník po ní chtěl 150 000!

Dcera Dády Patrasové (66) Anička Slováčková (23) se stala obětí vydírání. Internetový zloděj se zmocnil jejího Instagramu a hrozil, že jí ho smaže i se všemi jejími soukromými fotkami. Zloděj po ní chtěl 150 tisíc za to, že jí celou stránku vrátí a že ji pak nechá na pokoji.

Jenže na to svérázná Anička ale nepřistoupila. „Dokonce mi ten Albánec psal, že je to normální práce, takto vydírat lidi, že on to má jako zaměstnání,“ popsala zpěvačka. To Aničku pořádně naštvalo a dost nevybíravě mu odsekla.

Také vás může zajímat ...

„Jdi do pr****, ty hovado, co ses mi do něj naboural. Nic ti posílat nehodlám. Čus!“ vzkazovala mu s tím, že se sebou nenechá hned tak orat. Ne že by ty peníze neměla, ale nechce je dávat do rukou podvodníků, kteří se živí na cizím neštěstí.

Přišla tak o slušné peníze a o sto tisíc svých fanoušků. Ti si ji ale asi zase na internetu najdou. Horší je, že přišla o své soukromé fotky a videa.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama