Pohlreich se cpe ve fastfoodu!

Televizní šéfkuchař s pověstnou bleskovkou Zdeněk Pohlreich (60), který svoji proslulost založil na kritice svých kolegů jim za asistence kamer vpadá do restauračních kuchyní, se sám ukájí ve fastfoodovém řetězci.

Přitom o provozovny nadnárodních řetězců by si slušný kuchař neopřel ani kolo. Pohlreich, jak přiznal, si kupuje do auta kuře v KFC a ani nepočká, až bude doma – loutá smažené kuře za jízdy! „Chutná mi to, ta receptura je dobře vymyšlená,“ pomlaskává si spokojeně. Jiné kuchaře přitom nutí ke změnám jídelníčku a světovým menu, česká kuchyně Pohlreichovi nevoní už vůbec.

Druhá věc je, že podle předpisů je řidič povinen věnovat se řízení vozidla. Jak to asi dělá, když v jedné ruce třímá stehýnko nebo kuřecí burger? Proč si k tomu nesedne ke stolu?

Také vás může zajímat ...

Stydí se?.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...