Pohlreich způsobil policejní zásah

Krest knihy Zdenka Pohlreicha Lehka kuchyne a predstaveni nove restaurace Next Door by Imperial

Patrně s vědomím, že jeho pořad Ano, šéfe! končí a on nemá příliš co ztratit, zaúřadoval televizní šéfkuchař Zdeněk Pohlreich (61) tak, že musela zasahovat policie.

Vyrazil do Ostravy pomáhat dvěma bratrům se záchranou chcípajícího kamenného bistra, kterým nejprve vynadal, že to dělají špatně, a pak exceloval okázalou tvorbou vlastního hamburgeru. Když zjistil, že hoši dříve prodávali své ňamky z dosud pojízdné maringotky, přinutil je znovu vytlačit jídelní vozík na ostravské náměstí, aniž by si zjistil, zda mají na místě možnost legálně parkovat.

Také vás může zajímat ...

Zdeňka zjevně nenapadlo, že je kdosi okamžitě práskne a po příjezdu městské policie budou bratři bez ohledu na jeho slavnou pleš balit fidlátka.

Měli ale štěstí, že se na místě objevil zástupce magistrátu, který určil místo, kde lze stánek na kolech zaparkovat a hambáče prodávat.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...