Pohltily Pazderkovou hvězdné manýry?

Hvězda a porotkyně známé pěvecké soutěže Tvoje tvář má známý hlas Iva Pazderková (36) se cítí natolik žádaná, že se rozhodla odmítat určité pracovní nabídky. Podle jednoho z jejích blízkých kolegů z týmu Na stojáka se jí nechce trávit čas zdlouhavými cestami daleko za hranice Prahy.

Její mimopražští fanoušci se tak svojí oblíbenkyně jen tak nedočkají! Co za tím stojí? Opravdu stoupla sláva z podzimní megasoutěže herečce, známé jako „blbá blondýna“ tolik do hlavy? Právě pořad Na stojáka jí přitom zajistil popularitu a hvězdnou kariéru.

Neměla by tedy projevit více vděčnosti? Herecký tým se už zařídil podle sebe a za chybějící komičku si dovedl rychle sehnat náhradu. Místo po ní převzala herečka Ester Kočičková (48). Nebude nakonec Pazderková svého povýšeného chování litovat?

Také vás může zajímat ...

Ester Kočičková

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...