Pohodový spánek i v létě

Chodíte spát nepravidelně

Základem je uléhat ke spánku přibližně ve stejnou dobu. Pokud jdete spát jednou v deset a podruhé ve dvě ráno, organismus je rozhozený. Obvykle trvá v průměru sedm dní, než se přizpůsobí novému spánkovému režimu, proto se snažte nedělat příliš velké výkyvy.

Také vás může zajímat ...

Leháte si přes den

Občas je dobré dát si přes den tzv. dvacet, organismus se tím může výrazně nakopnout. Nevšak v případě, že po večerech nemůžete usnout. Tím to ještě zhoršíte.

Usínáte u televize

Pro zdravý spánek je zásadní tichá, tmavá a vyvětraná místnost. Nedoporučuje se usínat ani při zapnuté lampičce či televizi.

Pijete před spaním

Káva by měla být naprosté tabu, alkohol je možný pouze v malém množství, aby vás příjemně uvolnil. Voda před spaním sice nevadí, při zvýšeném množství hrozí však noční probouzení na toaletu.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...