Pohřbí snad její sportovní kariéru?

Karolína Plíšková-(vpravo)-Michal Hrdlička, Image: 338776230, License: Rights-managed, Restrictions: Při použití tohoto snímku povinnost uvést kredit ve formě: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia, Model Release: no, Credit line: Profimedia, CNC - sport

Když se tenistka Karolína Plíšková (26), zamilovala do sportovního komentátora Michala Hrdličky (30) všichni ji varovali, aby si dala velký pozor. O moderátorovi se totiž vždy říkalo, že je velkým sukni čkářem a svůdnosti žen j e dno duš e nedokáže odolat.

Ostatně, dlouze by o tom mohla vyprávět Lucie Borhyová (40), které v minulosti Hrdlička zlomil srdce. Plíšková sice během vztahu s ním dosáhla na zajímavé tenisové úspěchy, ovšem nelze si nevšimnout, že se přestává tomuto sportu naplno věnovat a čím dál častěji se objevuje v reklamách.

Také vás může zajímat ...

Dokonce se proslýchá, že se z ní Michal snaží udělat modelku, což dokazují fotky, které se objevily v posledních týdnech na sociálních sítích. Pravdou ale je, že se příliš nepovedly a sklidily značnou kritiku, a to především proto, že na nich Karolína nepůsobí ani trochu přirozeně, což veřejnost dost často odsoudí.

Nehledě na to, že takové kampaně dělá ve svém volném čase, který by měla spíše trávit odpočinkem, jehož si během tenisové sezony příliš neužije. Michal byl vždy finančně velmi gramotný a nejspíše si uvědomil, že jeho manželka může vydělávat i jinak než jen tenisem.

Snad ji ale nebere jen jako svůj další projekt a cestu ke zbohatnutí. Mohlo by se totiž stát, že až Karolína za pár let ukončí tenisovou kariéru, už pro něj přestane být zajímavá.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...