Pohřbila vztah svého tanečníka?

Dlouho se spekulovalo o tom, zda mezi herečkou Danielou Šinkorovou (45) a jejím tanečním partnerem z pořadu StarDance, Michalem Padevětem (37), nepřeskočila jiskra. Šinkorová se chová jako úplně jiný člověk a zdá se, že už delší dobu možná netvoří pár se svým manželem Ladislavem Polákem (52).

Ten jí totiž vždy držel zkrátka a herečka kvůli němu údajně musela i odmítat pracovní nabídky, protože byl velmi žárlivý. Momentálně ale vystupuje jako svobodná žena a užívá si život plnými doušky. Nejenže se před celým národem ukazuje v sexy š a t i č k á c h , svůj profil na sociální síti zaplňuje pouze momentky s tanečníkem.

Také vás může zajímat ...

S Paděvetem si očividně velmi rozumí a ve svých tanečních sestavách nešetří vzájemnými něžnými doteky či polibky. Tohle, že by Polák s klidným svědomím dovolil? Jen těžko. Je tedy dost možné, že právě Šinkorová stojí za nedávným rozpadem Padevětova vztahu.

Před nějakou dobou ho měla opustit partnerka, se kterou má dceru Johanku (1). Sám se k rozchodu nechce příliš vyjadřovat a z toho lze usoudit, že je to pro něj velmi bolestivé. S dcerkou se však pořád stýká a byla se na něj dokonce podívat na prvním přímém přenosu.

Kdyby tak pár po skončení vysílání StarDance skutečně oznámili fakt, že tvoří pár, Šinkorová by se tak mohla stát macechou Johanky.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...