Pohřeb v Zounarovi oživil staré rány!

Seriálový herec Martin Zounar (49) si znovu prochází jedním z nejhorších období svého života! Co se mu stalo? Scénáristé nekonečného seriálu Ordinace ho připravili o manželku, kamioňačku Babákovou v podání kolegyně Valérie Zawadské (58).

Martinovi bylo sice jasné, že jde pouze o smyšlený svět, ale i přesto to v něm vyvolalo vzpomínky na ztrátu několika velmi důležitých lidí, včetně jeho tatínka Miroslava Zounara (+65). „Fakt je ten, že mám za sebou několik pohřbů.

Také vás může zajímat ...

Jsem už bohužel ve věku, kdy jsem pár přátel a blízkých už ztratil. Nejbližší byl můj tatínek,“ vzpomíná na nejtěžší chvíle svého života sám Martin. Emocím člověk zkrátka neporučí a smutek, který herec znovu prožil je jedna z nejsilnějších. Jak se se znovu prožitou ztrátou vyrovná? A bude chtít vůbec ještě po tom všem v seriálu zůstat?

To ukáže až čas!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...