Polívka se trápí v bolestech!

Je to už víc jak rok, co se herec a bavič Bolek Polívka (67) potýkal s nebezpečnou lymskou boreliózou. Tehdy ho prý štípla nějaká malá muška a úplně ho vyřadila ze života. Tři týdny pak musel denně jezdit do brněnské nemocnice na antibiotické kapačky.

Také vás může zajímat ...

Nepříjemné dozvuky nemoci ho ale trápí dodnes! Jak je na tom valašský král po takové době? „Nemoc jako takovou se mi podařilo překonat. Bolí mě dál šíleně záda, a také při chůzi,“ postěžoval si. Nikdo si nevybírá, kdy ho skolí zákeřná nemoc, a to ani hvězda Bolkova formátu, ale zrovna teď se mu to hodí ze všeho nejméně.

Kromě obnovené Manéže Bolka Polívky, která se nově začala vysílat na České televizi, se se synem Vladimírem Polívkou (27) potkávají i v divadelní hře Šašek a syn a navíc prý chystá pár věcí od filmu, ale o tom nechce známý komik vůbec mluvit, aby nic nezakřikl. Kdy bude konečně jeho lavírování konec?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...