Pomalé krůčky k uzdravení

Zpěvačka Eva Pilarová (79) konečně vyšla po bolestivém pádu a složité operaci do společnosti, ale asi to nebyl ten nejlepší nápad. Z nemocnice utekla na křest nové knihy moderátora Aleše Cibulky (41), ale nevypadala vůbec dobře.

Nejenže se pohybovala s pomocí hůlky, navíc jí dělala společnost rehabilitační lékařka z Vojenské nemocnice, která na ni celou dobu dohlížela. „Zajímavé je, že mě noha nebolí. Mohu na ni stoupnout na sto procent.

Také vás může zajímat ...

Jen rameno bolí pořád, toho se nemůžu zbavit,“ prozradila o svém zdravotním stavu Eva. I tak se ale po akci musela neprodleně vrátit do nemocnice, kde si ještě nějakou dobu poleží. Zpěvačka však měla jiné představy a doufala v to, že v tuto dobu už bude dávno zpět v pracovním nasazení.

Její vzhled anii kondice ovšem nenasvědčují tomu, že se tak brzy opravdu stane.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...