Pomalu ale jistě se sama ničí!

Spisovatelka a moderátorka Halina Pawlowská (62) v poslední době dost dře, aby zvládla splácet své dluhy. Jenže pěkně si zahrává. Její vražedné tempo v kombinaci se špatnou fyzičkou ji mohou přijít draho.

Herečka Halina Pawlowská (62) o tom sice nikde nemluví, ale je vidět, že v poslední době má velké problémy se zdravím. Ani to jí však nebrání v tom, aby pracovala na plný plyn.

Potřebuje peníze

Jak jsme nedávno zjistili, Halina prostě musí pracovat, aby vydělávala a mohla tak splácet hypotéku, kterou vi vzala na luxusní vilu v pražském Podolí.

Také vás může zajímat ...

Takovou daň si vybral luxus za patnáct milionů, ve kterém sama žije. Halina si ve vile dokonce prý nechala postavit výtah, protože špatn chodí. A není se čemu divit. Kromě problémů s nadváhou ji prý stále trápí i bolavé nohy.

Práce má pořád až nad hlavu

Občas se už prý nemůže vůbec postavit, natož někde dlouho chodit. Její fanoušci byli už párkrát svědky toho, že ji musel někdo při chůzi přidržovat. Ani to ale Halinu nezastaví a ona jede dál.

Jak to skončí?

Její okolí si o ni začíná dělá starost. Se zdravím není radno si zahrávat. Uvědomuje si to? Obezitu navíc často doprovázejí problémy se srdcem a další neduhy, kterými Halina může trpět. A když jí zdraví definitivně selže, kdo pak za ní bude platit hypotéku? Odnese to její syn Petr Pawlowski (31) nebo dcera Natálie (36)?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...