Pomeje chtěl speciální jizvu

Stav herce a zadluženého producenta Jiřího Pomeje (53) rozhodně není takový, že by si mohl vyskakovat. Vztahy s manželkou, dýdžejkou Andreou Pomeje (28) zůstávají napjaté a je možné, že nemít spolu dcerku Aničku (4), už by se rozešli.

Teď Jiřímu svítá naděje v podobě chystané operace umělých hlasivek, ale ani ve chvíli, kdy se chystal na osudovou operaci hrtanu, po níž dostal obávaného slavíka, neztratil glanc a požadoval na operatérovi MUDr. Jaromíru Astlovi (53), aby mu na krku po zákroku vytvořil jizvu ve tvaru U. Hlavně aby prý vypadala mužně.

Také vás může zajímat ...

Jak ovšem jizva nakonec vypadá, těžko říct, Pomeje se s ní nechlubí, od operace si krk zakrývá a nosí roláky. Je tedy možné, že pan profesor žádosti o „účko“ nevyhověl a soustředil se na zákrok samotný.

Je tedy zákazník Pomeje vůbec spokojen?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...