Pomeje si vymyslel nové šokující povolání

Dlouho doufal, že po rakovině hrtanu bude ještě někdy natáčet a hrát ve filmu. Teď známý český herec Jiří Pomeje (53) točit skutečně bude, ale do filmu má jeho práce daleko. Rozhodl se totiž točit zmrzlinu. A rozhodně to nepovažuje za žádnou podřadnou práci. Právě naopak. Na rozdíl od kopečkové zmrzliny má tohle za uměleckou tvorbu.

A jak ho takové zaměstnání při jeho věhlasu vlastně napadlo? „Bylo strašný vedro a šli jsme na zmrzlinu a já si vzpomněl, jak do mě kamarád Pavel Pásek hučí: najdi si práci! Tak jsem se rozhodl živit takhle a on byl nadšený,“ rozplývá se nad novou prací sám Jirka. Jenže ani na nové zmrzlinové stroje nemá, takže ho opět musí založit Pavel.

Také vás může zajímat ...

Sám by si sice představovat místo někde na Staroměstském náměstí, ale zatím si bude muset vystačit se stánkem u motorestu na D1.

Jak dlouho mu nadšení vydrží?.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...