Pomeje už se necítí jako chlap

Na domácnost vydělává manželka

I když se Pomeje strachuje, že mu žena uteče za jiným, práci jí zakazovat nemůže. Peníze totiž rodina potřebuje.

Nějakou dobu to vypadalo, že je JIŘÍ POMEJE (51) štěstím bez sebe. Někdejší průšvihář, neúspěšný manažer a zkrachovalý filmový producent s milionovými dluhy našel lásku v půvabné černovlásce ANDREE (28), která se stala jeho třetí ženou a mámou jeho prvního dítěte – dcery Aničky (3).

A když se k překvapení všech z Andrey navíc vyklubala velmi talentovaná dýdžejka, která udělala dokonce díru do světa, nemusel už se Pomeje strachovat ani o účty.

Bojí se, že mu ji přeberou

Také vás může zajímat ...

Když mu ale nyní Andrea oznámila, že kvůli práci nebude doma ani na Silvestra, protože dostala zajímavou zakázku v Dillí, došla Jiřímu trpělivost. „Nelíbí se mi to. Vím, jak na tebe chlapi reagují,“ čertil se s tím, že by chtěl, aby ho žena vzala s sebou.

„Až budeš vydělávat jako já, tak můžeš jet se mnou,“ nedala se Andrea, která teď živí celou rodinu, protože Pomeje je stále ještě v konkurzu a nemůže pracovat.

Herec se ale nenechal odbýt a zařídil to tak, aby mohl jet do Indie s Andreou.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...