Pomeje v šoku: Další boule na krku!

Děs a hrůza se zmocnily Jiřího Pomejeho (52), když se, zdánlivě už vyléčen, rozhodl hledat si práci. Na krku, který ho ještě pálil po třiatřiceti chemoterapiích, se mu náhle objevila boule, která se rychle zvětšovala.

„Jestli tohle je nádor, tak to je konec. Je to tak velký, že mám tři brady,” děsil se herec a producent, když jel na vyšetření do Ústřední vojenské nemocnice v pražských Střešovicích. A ruku na srdce, kdo by se na jeho místě nebál? Na otorinolaryngologii mu provedli biopsii a čekání na výsledek z laboratoře bylo asi nejmučivější v Jiřího životě.

Také vás může zajímat ...

Ale nakonec se mohl s manželkou, dýdžejkou Andreou (29) radovat: nejde o rakovinný nález! Proč tedy ta ohromná boule? Jedná se prý o zánět vlivem snížené imunity, do kterého se ještě dostala infekce.

Pomeje nyní bere antibiotika.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...