Pomluv a kauz už má Zlatý slavík plné zuby. Poslal drsný vzkaz: To ti neodpustím, omluvu neberu!

Zpěvák Milan Drobný (74) do médií prozradil, co se na Karla Gotta (79) dozvěděl od již zesnulého, legendárního řidiče, Oldy Havránka (†78), který přes 50 let vozil Zlatého slavíka. Olda prý měl Milanovi říct, že „Ivana Gottová mlátí svého muže“.

Což je docela silná káva. Řidič byl totiž takovým Gottovým zpovědníkem a nikdy žádnou informaci z Karlova soukromí nikomu neřekl. Gottova mluvčí vyzvala Drobného, aby „se přestal přiživovat a parazitovat na Gottovi“.

Také vás může zajímat ...

Drobný se nakonec rozhodl omluvit. U Gotta a jeho ženy Ivany však nepochodil. Drobný z dovolené ve Španělsku vzkázal, že se po návratu poradí s právníkem, protože „má plné zuby nařčení, že se na Gottovi přiživuje“.

Nakonec ale poslal Ivaně Gottové omluvnou esemesku. Ale nepochodil. Dostal vzkaz, že Gott ani jeho manželka Ivana už nebudou na jeho trapné reakce a výmluvy nijak reagovat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama