Pomoc při pálení žáhy

Máte zažívací problémy? Pak se vám dozajista bude hodit pár tipů na to, jak se zbavit nepříjemného problému do pár minut.

Občas potká každého z nás. Pálení žáhy je způsobeno slazenými nápoji, smaženým nebo hodně kořeněným pokrmy, často také kávou. Naštěstí existují osvědčené způsoby, které vám dají zažívání zase rychle do pořádku.

Také vás může zajímat ...

Jablečný ocet

Podporuje správné trávení a také zmírňuje pálení. Dvě lžičky jablečného octa smíchejte se sklenicí vlažné vody a vypijte.

Mandle

Pokud máte rádi oříšky, jistě vás potěší fakt, že když vás pálí žáha, můžete směle sáhnout po mandlích, samozřejmě nesolených. Stačí zkonzumovat deset až patnáct mandlí a pálení bude za chvíli minulostí.

Bramborová šťáva

Skvělá je i šťáva z brambor. Brambory omyjte, ale neloupejte. Syrové je vhoďte do odšťavňovače nebo mixéru a pak přes plátýnko přeceďte. Vypijte půl deci šťávy, za dvě hodiny opakujte.

Hořčice s vodou

Věděli jste, že hořčice je lék? Jistě, stačí rozmíchat dvě lžičky plnotučné hořčice ve sklenici vlažné vody a ihned vypít. Funguje to přímo zázračně.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...