Pomocí kyvadélka jsem mluvila s mrtvým otcem!

Ve chvíli, kdy zazněla správná odpověď na moji otázku, uvěřila jsem celé seanci.

Existují cesty, jak se znovu spojit s těmi, kteří odešli ze světa?

Otec od naší rodiny odešel, když mi bylo sedm let. Nedokázala jsem mu to odpustit a marně jsme k sobě hledali cestu i poté, co jsem dospěla. Nebyl na mojí svatbě, nikdy neviděl vnoučata. Mrzelo mě to a bolelo, ale oba jsme měli svoji hlavu.

Také vás může zajímat ...

Byla to šance!

V době, kdy jsem už vážně uvažovala o tom, že udělám první krok a s otcem se konečně usmířím, přišla rána jako blesk z čistého nebe. Od bratra jsem se dozvěděla, že otce postihla mozková příhoda. Po mrtvici už nebyl schopen běžné komunikace. Naděje na zlepšení neexistovala. S tím padla i možnost smíření. Bylo mi to líto a proplakala jsem kvůli tomu celou noc.

Pár týdnů nato otec v nemocnici zemřel. Ještě jsem ho stačila vidět, ale nepoznal mě. Naše celoživotní odcizení tak zůstalo nevyřešeno. Několik roků nato jsem mluvila s Janou, jednou známou a ta mi řekla, že má kamaráda, který dokáže pomocí siderického kyvadla navázat kontakt s mrtvými. Podobných věcí jsem se vždycky spíš bála, ale věřila jsem jim.

Viděla jsem v tom šanci, jak se spojit s otcem.

Řekli jsme si vše důležité!

Jana mě ke svému kamarádovi Markovi doprovodila, při samotné seanci ale počkala za dveřmi. V polotmavé místnosti, která působila tajemně, mě pak Marek zasvětil do toho, co bude. Označil, jaký pohyb kyvadla bude znamenat „ano“ a jaký „ne“. Potom odříkal nějakou modlitbu a pomalu upadl do transu. Pak mi dal najevo, že navázal s mým otcem kontakt.

Položila jsem kontrolní otázku, na kterou znal odpověď pouze otec. Vše souhlasilo. Pomocí otázek a odpovědí jsem si pak s otcem vyříkala základní věci a oba jsme dospěli ke vzájemnému smíření a odpuštění. Mám od té doby klid na duši. Když jsem o tom mluvila s bratrem, nevěřil tomu a říkal, že jsem si to vše jen vsugerovala.

Já jsem ale stoprocentně přesvědčená, že jsem skutečně mluvila s duchem svého otce – a věřím, že po smrti se spolu možná znovu setkáme!

Iveta S. (54), Klatovy

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...