Pomocníci na zahradu

Organizér na lopaty a hrábě

Pořád o všechno zakopáváte? Jestli máte po ruce širší plastové trubky, přišroubujte je k příčnému prknu, upevněnému například na zdi. Zahradní náčiní pak jednoduše do těchto trubek „zasadíte“.

Také vás může zajímat ...

Držák na hadici

Nevíte, kam s hadicí, aby nebyla roztahaná po celé zahradě, zbytečně jste o ni nezakopávali, a navíc aby neničila trávník? Ke kohoutku, od kterého hadice vede, připevněte velký hák, jejž vždy hadicí po zalévání omotáte.

Jednoduchý botník

Nevíte, kam s holínkami? Do běžného botníku se nevejdou, a tak je musíte nechat tam, kde je zrovna místo? Sežeňte si věšák a připevněte ho na zeď zhruba 60 cm nad zem. Holínky na ně pak můžete zavěsit podrážkou nahoru.

Na mytí holínek

Nechce se vám holínky mýt? Nechte je okapat venku! Stojan na holínky sbitý z velkého dřevěného prkna a dřevěných kůlů můžete postavit kamkoli na zahradu a špinavé holínky na něj vždy umístit podrážkou nahoru.Tak se do nich nedostane voda, ale déšť je zároveň omyje.

Kartáčový čistič

Ať už potřebujete očistit hrábě, smeták, boty od bláta nebo cokoli jiného a nechce se vám tu největší špínu omývat rukama, můžete si vyrobit z prken a kartáčů šikovného pomocníka.Vezměte si k ruce dřevěnou desku a dvě zhruba padesáticentimetrová prkna. Na každé přibijte jeden či dva kartáče, záleží na jejich velikosti.

Obě prkénka přibijte k dřevěné desce tak, aby byly desky s kartáči naproti sobě.

Pak si můžete v této vychytávce očistit boty nebo cokoli jiného.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...