Pomohli slavní rodiče

Před kamerou se objevila už jako dítě a proslýchá se, že především díky svým slavným rodičům. Herečka MARIANA PRACHAŘOVÁ (25) byla dříve brána údajně jako protekční dítko, ale tím prý rozhodně nikdy nebyla.

Herečka Mariana Prachařová (25) měla to štěstí, že se narodila do herecké rodiny, kde ji v hraní všichni podporovali. Její tatínek David Prachař (60) a maminka Dana Batulková (61) jsou dodnes známými a uznávanými herci a proslýchá se, že to Marianě v její herecké kariéře dost pomohlo a i nadále pomáhá.

Také vás může zajímat ...

Je téměř jasné, že rodiče svou dceru k herectví vedli již odmala, protože v ní prý viděli talent. Chtěli, aby ho rozvíjela, což by chtěl nejspíš každý rodič. Když Mariana dostala svou první filmovou nabídku, všichni z toho byli nadšení.

Seriály jí sedly nejlépe. Tady třeba v Horákových.

Dařilo se jí spíš v seriálech

Bylo jí totiž teprve deset let, když se objevila ve filmu Poklad na Sovím Hrádku. Mariana měla ze svého prvního natočeného filmu velkou radost, protože zjistila, co chce v životě dělat.Po maturitě na gymnáziu se rozhodla podat přihlášku na DAMU. Bohužel ji nepřijali a ona z toho byla prý natolik rozrušená, že to znovu nezkoušela.

Rozhodla se pro humanitní studia a je první z rodiny, kdo vystudoval neumělecký obor.

Zahrála si v několika seriálech, například Horákovi, Comeback, Policie Modrava nebo Ulice. Herectví ji baví, ale prý do toho už není tak zapálená. Když se naskytne nějaká nabídka, která ji zaujme, přijme ji, ale sama je prý nevyhledává.Ze začátku jí přišlo, jako by do své rodiny nezapadala, ale teď už prý ví, že je v pořádku být jiná.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...