Ponížený Kraus se stěhoval od Strýcové

Svých pět švestek ve formě pár tašek a buldočka si z bytu na pražské Letné od tenistky Barbory Strýcové (32) definitivně odstěhoval zhrzený hudebník a herec David Kraus (38).

Měl na to čas, Barbora zrovna odletěla na turnaje do Ameriky a je skoro s podivem, že si David vůbec půjčil od kamaráda vínové Volvo, opravdu toho mnoho neměl, skoro jen tu příslovečnou igelitku. Asi se mu do domu, který si postavil v Nové vsi pod Pleší, nechtělo vlakem.

Také vás může zajímat ...

Vzhledem k tomu, že na začátku vztahu David složil Báře píseň „Bože, ty seš ale nádherná, snad mi teď nebudeš nevěrná“, kterou je možné slyšet ve filmu Jak se zbavit nevěsty, dá se čekat, že zpěvák opět zareaguje tvůrčím způsobem a oblaží veřejnost svými zhudebněnými pocity.

Jak řekl, je mu dobře, protože má absolutně čisté svědomí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...