Ponoří synka do ledového jezírka?

Výlupek všech slušňáků, seriálový Karel z Vyprávěj, herec a zpěvák Roman Vojtek (48), dostává spousty blahopřání od kolegyň i fanynek.

A ještě se koupe ve šťastných pocitech poté, co vypustil na sociální sítě oznámení o tom, že na svět přišlo jeho třetí dítě, syn, kterému s manželkou, herečkou a zpěvačkou Petrou Vojtkovou (33), dali biblické starozákonní jméno Nathaniel.

Také vás může zajímat ...

Z předchozího manželství má už dceru Editku (10) a syna Benedikta (5) a zdá se, že skóre zdaleka není kompletní. Pro Romana je to zjevně úleva, protože se jeho žena před porodem odstěhovala k sestře. Herec a jeho děti byli totiž pozitivní na koronavirus, a porodila krátce poté, co se uzdravil.

„Syn je zdravý a v pořádku a mamince dal svými 3760 gramy zabrat,“ pochlubil se herec. Aby byla rodinná idyla úplná, zbývá jen počkat, kdy Nathaniela, podobně jako starší potomky, začne Roman také otužovat koupelí na zahradě v ledovém jezírku.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama