Popelka končí, Trávníček se potápí

Extrovertní herec a principál Pavel Trávníček (68) byl vždy milovníkem života na vysoké noze, vzpomeňme na jeho bílý Rolls-Royce a přílet na svatbu v helikoptéře.

Přepychem chce hýčkat i svoji rodinu, manželku Moniku Trávníčkovou (33) a synka Maxmiliána, stejně jako posledních dvacet let za pomoci barvy na vlasy předstírá mládí. Nyní ale podle hlasů zasvěcenců čelí vážným finančním problémům. Do jeho komerčního divadla se publikum nehrne a více než vítanou injekcí tak je pro něho účinkování v muzikálu Popelka, kde hraje krále.

Také vás může zajímat ...

Jenomže teď muzikál skončil kvůli finančním problémům a penězovod vyschl. Poděkování za věrné služby ale Pavlovi složenky nezaplatí, bude muset vymyslet i jiné taháky než divadlo a večeře s Trávníčkem.

Neocitne se jeho bělostný miláček v autobazaru?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...