Poplach: moderátorce praskly silikony!

Moderátorku Novy a bývalou modelku Hanu Mašlíkovou Reinders (35) dohnala, zdá se, snaha ušetřit na nepravém místě. Nešlo jí kojení ani ne ročního syna Andrease, cítila zdravotní problém a tak vyrazila k lékaři.

Při SONO vyšetření vyšlo najevo, že na vině jsou její silikonové prsní implantáty, které si nechala před jedenácti lety voperovat. Zvolila bohužel levnou kliniku a ta použila také levnější materiál. Ukázalo se, že implantáty jsou naprasklé a začaly měnit tvar. Tentokrát už byla Hanka poučená, našla si drahou kliniku a implantáty vyměnila za nové, menší a opravdu kvalitní.

Také vás může zajímat ...

„Výběr dobré kliniky a lékaře je to nejdůležitější!“ tvrdí dnes blonďatá krasavice, a něco na tom asi bude, protože už den po výměně silikonů statečně moderovala svůj ranní pořad.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...