Poproste o radu kostky!

Už ve starověku kostky lidem pomáhaly se správně rozhodnout v důležitých věcech. Hledáte-li i vy lásku, štěstí nebo úspěch, zkuste si hodit kostkou a žádat o radu. Víme, jak na to.

POČET BODŮ NA KOSTCE

Také vás může zajímat ...

1 na bližší kostce:

Jste soustředění především sami na sebe. Ve svém životě příliš velké změny neplánujete. Oceňujete panující stabilní situaci, bohaté a bezpečné zázemí. Líbíte se jemným a něžným mužům/ženám.

1 na vzdálenější kostce:

Jedničky jsou obecně příznivá čísla. Pokud padne na vzdálenější kostce, předznamenává štěstí a předpovídá lepší zprávy v nejbližších týdnech. Očekávejte finanční zlepšení a je také pravděpodobné, že povýšíte v zaměstnání.

Můžete znenadání rozšířit svůj majetek či dostat neočekávaný dar. Výhodná pro vás nyní bude práce ve skupině. Je ale třeba, abyste se podíleli na společensky prospěšné činnosti.

2 na bližší kostce:

Ukazuje na to, že snadno podléháte vlivům, lehce měníte názor a poddáváte se náladám. Je pro vás těžké přijímat konečné rozhodnutí. Nyní to však musíte udělat. Zbytečné protahování by situaci jenom uškodilo. Dříve než necháte jednat srdce, důkladně prověřte objekt svých tužeb.

2 na vzdálenější kostce:

Čekají vás nová poznání. Seznámíte se se zajímavými lidmi, rozšíříte si okruh svých přátel. Stačí projevit empatii, vcítit se do potřeb druhých a být vstřícní, přející, trpěliví. Vyslechněte si druhé, poraďte jim a pomozte. Jestliže pocítíte chuť něco vytvořit, pak neváhejte a chopte se pera, štětce, jehly.

3 na bližší kostce:

Je znakem toho, že jste až příliš aktivní a nemáte pořádně na nic čas. Obstaráváte nejrůznější záležitosti a jste v kontaktu s mnoha lidmi. Nepřeceňujte své síly a snažte se také odpočívat. Brzy budete potřebovat být fit.

3 na vzdálenější kostce:

Nabádá k vyrovnanosti. Nové projekty, na kterých pracujete v zaměstnání, se dočkají úspěchu teprve až v příštím roce. V citové oblasti se po době, kdy se vám jen bláznivě točila hlava, objeví první větší úspěchy. Čekají vás pozitivní změny. Osamělí lidé mají naději, že potkají spřízněnou duši.

4 na bližší kostce:

Svědčí o tom, že se nedokážete odpoutat od práce. Stále hledáte a nacházíte nové činnosti, které je
potřeba vykonat. Zajímáte se o nepodstatné věci, ztrácíte energii a čas místo toho, abyste se bavili či se věnovali něčemu smysluplnému.

4 na vzdálenější kostce:

Symbolizuje lásku a zamilovanost. Je známkou toho, že nastává příznivá doba v oblasti milostných vztahů. Je-li to aktuální, pak je možné, že se schyluje k zásnubám nebo svatbě. Pokud jste sami, brzy už nebudete. Teď není vhodná doba na to, trávit čas o samotě. Navštěvujte různé kulturní akce, někdo tam na vás čeká.

Bude to někdo zajímavý, kdo zasáhne větší měrou do vašeho života.

5 na bližší kostce:

Znamená, že vám schází rozhodnost a honíte dva zajíce najednou. V honbě za penězi přijímáte riziková rozhodnutí, což může být i důvo
dem vaší špatné nálady. Padne-li vám pětka, nepouštějte se do riskantních obchodů, nepůjčujte si ani od známých a vyvarujte se nejistých transakcí. Mohli byste splakat nad výdělkem.

5 na vzdálenější kostce:

Pokud vám padne pětka na vzdálenější kostce, napovídá to, že nejbližší období pro vás bude dosti složité. Je třeba si vybudovat pevné základy pro stabilní budoucnost. Pro některé z vás bude důležitá profesní kariéra, pro druhé rodina. Namístě bude v tuto dobu podpora blízkých.

6 na bližší kostce:

Hovoří o tom, že přílišná sebedůvěra vás může svést na scestí. Když emoce převáží nad chladnou hlavou, více ztratíte, než získáte. I když je to těžké, musíte přiznat chybu, poprosit o odpuštění, a pokud to bude možné, chybu napravte. Šestka vždy svědčí o pomoci někoho blízkého, se kterou můžete počítat.

6 na vzdálenější kostce:

Předpovídá problémy, které se s podporou blízkých vyřeší. Naslouchejte jejich dobrým radám. Přináší také překvapivé situace. Můžete očekávat úspěch, ale teprve až překonáte nesnáze. Chystáte-li se někam na cesty, buďte obezřetní. Neočekávaná vydání vám mohou udělat díru do domácího rozpočtu

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama