Poprvé promluvila o zákeřné rakovině

Libuše Šafránková (63)

Už před více než rokem a půl začala národem milovaná Popelka Libuše Šafránková (63) svůj boj se zákeřnou rakovinou. Lékaři jí museli odebrat celou pětinu plic a o skvělou herečku měli všichni strach. Nyní Šafránková poprvé promluvila o své zákeřné nemoci a podle toho co říká se konečně zdá, že všechno zlé je už konečně pryč.

„ Je mi moc dobře a děkuju tomu tam nahoře,“ vzkázala všem svým fanouškům.

Pomohl jí manžel a sestra

„ Cítím se opravdu skvěle, beru to ale všechno s obrovskou pokorou. Moc ráda bych poděkovala všem, kteří byli se mnou, mysleli na mě a drželi mi palce. Lehké to opravdu nebylo,“ vzkázala představitelka nezapomenutelné Barunky ze skvělého filmu Babička. Ještě loni v říjnu to s ní však nevypadlo vůbec dobře.

Také vás může zajímat ...

Nedorazila ani na Pražský hrad, kde měla převzít ocenění prezidenta republiky za zásluhy v oblasti umění a místo sebe tehdy vyslala svou sestru Miroslavu.Právě ta jí v těžké nemoci hodně pomáhala a téměř denně jí pro zotavenou vyvářela. Bydlí totiž jen kousek od sebe. Největší zásluhy na uzdravení jedné z našich nejlepších hereček má ale bezpochyby její manžel, herec Josef Abrhám.

Ten se od své Popelky nehnul snad za celou dobu ani na krok a hýčkal jí jako v bavlnce!

Seká zahradu a těší se na další role

Dnes seká Libuše Šafránková svou zahradu a těší se na roli královny, kterou by si měla dokonce po boku svého manžela zahrál v připravovaném filmu režiséra Jana Budaře Princ Mamánek. Ačkoli má začínající režisér skvělé herce a dobrý námět, potřebné peníze na natáčení mu však stále chybí. „ Prý se začne točit nejdřív napřesrok.

My se na to s manželem, pokud to vyjde, ale opravdu moc těšíme, dodává s úsměvem herečka. Zatím předává své cenné herecké zkušenosti své kolegyni Tereze Voříškové (27).

V novém pokračování Obecné školy s názvem Po strništi bos totiž mladičká Tereza ztvární její mladší verzi.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...