Poprvé ukázala syna, který byl dřív její dcerou

Hvězda seriálu Sex ve městě Cynthia Nixon (52) se přímo dme pýchou. Nedávno se ukázala na jedné ze svých sociálních sítí se svým čerstvě odpromovaným synem Samuelem (21), který byl ale dřív ženou.

A přidala i chválu pějící popisek: „Jsem tak pyšná na svého syna Samuela Josepha Mozese, který tento měsíc úspěšně dokončil vysokoškolské vzdělání. Vzdávám hold jemu a všem, kterých se týká dnešní den.“ A co víc, ještě připojila pár hesel, které podporují lidi, kteří se narodili s jiným pohlavím než s jakým se ztotožňují. Samuel se totiž narodil známé zrzce jako Samantha Mozes.

Také vás může zajímat ...

To, že Cynthia svého syna plně podporuje a je tak velmi tolerantní matkou může být i tím, že je ona sama lesbičkou. Svou současnou partnerku si vzala už před šesti lety. Takže veřejně bojuje za práva těchto komunit.

Jak dopadnou její dva synové?

Sama je lesbou. Svou partnerku si vzala před 6 lety.
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...