Pořád miluje bývalou?

Od jejich rozchodu už uběhla nějaká doba, ale herec se s tím zřejmě pořád nemůže srovnat. Jakub Prachař (36) byl do modelky Denisy Dvořákové (28) nejspíš zamilovaný až po uši, a proto ho rozpad jejich vztahu tak moc vzal.

Snad ani rozchod s manželkou Agátou Hanychovou (35) ho tolik nerozhodil. S Denisou si představoval budoucnost, ale nakonec se ukázalo, že jim to až tak neklape.

Také vás může zajímat ...

On se od doby, co je zase sám, přestěhoval k mamince Daně Batulkové (62) a dál si žije svým klasickým živo-tem. Nicméně Denisa mu to moc neulehčuje.

Na svůj profil na sociálních sítích přidává často fotky v plavkách a ve spodním prádle. Po jejich rozchodu si do-konce odjela užívat na do-volenou, kde byla s kamarádkami, ale koneckonců nikdo přesně neví, kdo jí dělal doprovod.

Možná se tím snaží Prachaře naštvat a nutno podotknout, že zatím se jí to daří. Jako modelka cestuje po celém světě a svoji práci si užívá.

Kamarádi Kubovi radí, aby ji raději přestal sledovat, protože tím ubližuje akorát sám sobě.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...