Pořád se k sobě nevrátili?

Ten, kdo si myslel, že manželská krize Agáty Prachařové (34) a Jakuba Prachaře (36) je zažehnaná, byl na omylu. Nedávno spolu manželé vesele drandili po městě na skútru, ale během několika dní se jejich chování zase úplně otočilo.

Prachař Agátě tvrdil, že musí na pár týdnů odjet za pracovními povinnostmi, což byla pravda, ale cesta se mu prý dost prodloužila.

Také vás může zajímat ...

Znovu od ní utekl

Prachař má spoustu nabídek na moderování různých akcí, takže je jasné, že práce má víc než dost. Nicméně při odchodu Agátě přislíbil, že se za ní i za dětmi vrátí domů. Údajně jim ale idylka moc dlouho nevydržela, protože Jakub přednedávnem letěl do Itálie za svým věrným kamarádem Liborem Boučkem (38).

Spolu i bez sebe, pořád jako na houpačce

Ten v Itálii trávil dovolenou se svou snoubenkou Gabrielou (27), ale z návštěvy Jakuba byl nevídaně nadšený. Otázka je, proč Jakub nepřizval i svou manželku Agátu. Není tajemstvím, že v Česku byla tou dobou i její maminka Veronika Žilková (57), takže o její děti by bylo postaráno.

Proslýchá se, že Agáta Jakuba znovu něčím naštvala a on se rozhodl od ní znovu odejít. Zda definitivně, vědí jen oni dva.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...